Меню

Світла пам’ять Івану Гнатовичу Єрмакову!

Розміщено: Квітень 8, 2021 в 6:31 pm

NEWS

Люди, як зорі, загоряються і гаснуть. Велика і складна дорога – віддавати серце дітям, колегам, друзям, улюбленій педагогічній діяльності – закінчилася…

Сьогодні, 8 квітня, перестало битися чуйне серце наукового керівника-консультанта дослідно-експериментальної роботи Володарської спеціалізованої школи-інтернату, талановитого педагога, кандидата історичних наук, завідувача сектору ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Івана Гнатовича Єрмакова… Серце, в якому вистачало тепла і добра для всіх. Немає слів, щоб висловити весь смуток.

Іван Гнатович був прикладом інтелекту, інтелігентності , виваженості та доброти. Людина з колосальним досвідом життя, надзвичайно цікавий співрозмовник, професіонал своєї справи, активний та ініціативний педагог. 

Важко повірити в те, що перервалася нитка життя неординарної особистості, шанованої людини, яка за короткий шлях свого земного буття зробила багато для розвитку Володарської школи-інтернату, проте світлі спогади про неї будуть сильніші, ніж смерть.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. У пам’яті колективу закладу вічно житиме світле ім’я Івана Гнатовича Єрмакова – доброзичливого і мудрого наставника, надійного порадника, професіонала своєї справи.

Схиляємо голови у скорботі разом із його рідними, друзями, колегами, однодумцями.

Поділитись: