Меню

Свято для найчарівніших

Розміщено: Березень 8, 2019 в 7:05 am

NEWS

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо уявити освітній заклад без чарівних усмішок, лагідного погляду та небайдужих сердець прекрасної половини людства.

У переддень 8 Березня у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» панував святковий настрій. Хлопчики і чоловіки вітали прекрасну половину людства. Учні школи, педагоги та батьки подарували чудовий концерт. Ведучі свята Луценко Арсен, Жабровець Антон, Федорчук Назар та Сіяниця Пилип зворушливо та урочисто передали усім жінкам та дівчатам шану й любов від усієї сильної половини шкільної родини. Своїми запальними танцями, піснями артисти вітали працівниць школи, мам, бабусь, сестричок. У це прекрасне свято весни від душі бажали любові, добра, успіхів, натомість отримували море гучних оплесків.

Не залишилися присутні і без привітань директора школи А. І. Косовського, який побажав усім ще й сімейного затишку та благополуччя.

Заключним акордом стало гранд-шоу, яким працівники закладу насолодилися в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського.

Цей день був наповнений весняним сонячним теплом, ніжними барвами квітів та щирими усмішками жінок та дівчаток. Дякуємо всім за щирі та прекрасні привітання.

Поділитись: