Меню

Свято-феєрія для зимових іменинників

Розміщено: Березень 7, 2019 в 11:22 am

NEWS

«На жаль, день народження – тільки раз на рік…» – співається в одній відомій пісеньці. Але цей стереотип кожної пори року ламають творчі й креативні юні таланти школи разом із педагогами-наставниками. Завдяки їм діти мають можливість святкувати День народження декілька разів: не лише вдома, а й у класі і всією шкільною родиною.

У вівторок, 5 березня, відбувся чудовий захід, який зимові іменинники Володарської спеціалізованої школи-інтернату запам’ятають на все життя. Зима багата на прекрасні свята. Але, звісно, що найкращим для кожного все ж таки є новорічно-різдвяний цикл. А якщо ці свята співпадають ще й з Днем народження, то це вдвічі приємніше, адже кожен від них очікує дива.

Герої твору «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» залишили сторінки книги М. В. Гоголя й потрапили в актову залу школи-інтернату. Тут вони жартували, колядували, щедрували, пісні веселі співали, танцювали й іменинників розважали. А коваль Вакула виконував ще й забаганку вередливої Оксани, яка на свій День народження вже захотіла пирога, який подають до столу цариці.

Лише дружна родина зможе все здолати. З допомогою своєї матері Солохи, яка знає гарні рецепти, Вакула виконав бажання Оксани. Звичайно ж, він справився із цим завданням на ура! Іменинники, які народилися взимку, на колядку охрестились, на щедрівку веселились, на Водохреща купались, разом із Оксаною задули свічки на пирозі. А гостинці в мішках, що герої твору Гоголя наколядували, роздали іменинникам. Але це були не всі сюрпризи.

Насамкінець заходу винуватці свята отримали привітання від директора школи А. І. Косовського та почесних гостей: духовного отця всіх дітей школи Владики Даміана та голови Томашівської об’єднаної територіальної громади О. В. Пашун.

Свято завершилося в шкільній їдальні смакуванням солодкими подарунками від Владики Даміана та прихожан Свято-Введенського чоловічого монастиря.

Поділитись: