Меню

Свято професій, гумору та гарного настрою

Розміщено: Листопад 12, 2019 в 6:56 am

NEWS

У світі налічується близько п’ятдесяти тисяч професій. Проте, аби знайти ту єдину, яка буде приносити задоволення і користь суспільству, не так легко.

Тому у Володарському районному будинку культури відбувся відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» у 2019 році.

Організатори заходу: відділ освіти і науки Володарської РДА, Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості та відділ культури Володарської РДА – зазначають, що потрібно в підлітковому віці ознайомитися з ринком праці, аби уникнути помилок і розчарувань у майбутньому.

За звання переможця змагалися 3 команди, серед яких і команда « FT БЕМС» КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Команди мірялися дотепністю в трьох конкурсах: «Візитівка», «Конкурс капітанів», «Реклама професій».

На сцені творилося справжнє свято неординарних ідей школярів. Так, учасники гри у конкурсі «Візитівка» розкрили індивідуальність команди. За принципом біатлону відбувся конкурс капітанів. Веселі та жартівливі пісні музичного конкурсу нікого не залишили байдужим. У конкурсі «Реклама професій» кожна команда красиво, швидко, динамічно, з використанням віршів, музики презентувала одну професію, актуальну на ринку праці.  Найпопулярнішими стали професії кухаря, артиста, страхового агента, медичної сестри, еколога, тракториста, пожежника.

Дотепні жарти, музичне оформлення, яскраві костюми та дитяча безпосередність змусили глядачів по-новому подивитись на звичайні професії. Учасники команд щосили намагалися бути кращими, майстернішими, веселішими.

Підготовленість та обізнаність учасників команд додала роботи членам журі, було важко визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця. Перше місце  в  конкурсі посіла команда «FT БЕМС» з результатом 27 балів і ще раз довела, що вона найкраща. 

У заклад учасники гри повернулися з грамотою Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості, грошовою премією та солодощами. Учасники гри отримали ще й бурхливі оплески глядачів.

 «Обери майбутнє» подарував і глядачам, і учасникам неймовірні емоції,  а також довів, що вибір професії – це відповідальний крок у житті кожної молодої людини.

Дякуємо нашим учням за круту командну роботу, за високу виконавську майстерність та артистизм. Ви – найкращі!

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978