Меню

Святий Миколай іде, чемним дітям подарунки несе

Розміщено: Грудень 19, 2019 в 9:40 am

NEWS

У грудні довгі ночі й короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли озирнутися – як уже й Миколай. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво.

Учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату з особливим нетерпінням чекають на святителя і чудотворця, вірять у чудеса й вчаться бути милосердними й щирими.

Весело, яскраво й неймовірно дружно пройшов традиційний і такий довгоочікуваний захід. Звуками веселих мелодій розпочалося 19 грудня святкове дійство, яке не обійшлося без Ябеди, котра заважала появі Святого Миколая, навіть вимкнула світло. І хоча вона намагалася зіпсувати свято, але в неї нічого не вийшло.

Різдвяні Зірочки освітлювали Миколаю шлях, який вчасно прийшов до дітей. Школярі зустріли його театралізованою виставою, під час якої продемонстрували свої співочі, танцювальні та акторські таланти. Тож за свої хороші вчинки не тільки діти, а й педагоги отримали подарунки від Святого Миколая. Щоправда їх хотіла викрасти Ябеда, але Чарівники завадили злодійці це зробити. Як завжди, актори були неперевершені. Усі гуртом змусили Ябеду вибачитися. Вона зрозуміла, що за погані вчинки подарунка не отримає.

З хорошими побажаннями до учнів та педагогів звернувся й директор школи Косовський А. І, який зичив світлого щастя, прекрасної дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань.

Тож хай цей день запам’ятається всім надовго, адже чудотворець разом із подарунками подарував віру, надію та гарний настрій.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978