Меню

Таємнича «Лісова пісня» й День весняного іменинника

Розміщено: Травень 23, 2019 в 12:37 am

NEWS

За вікном весна – час нових надій, пробудження природи, тепла і яскравих фарб. Це єдина пора, яка не може набриднути. Весна настільки стрімка, мінлива, різнобарвна, що тільки встигай їй нарадітися. А ще це час нових емоцій та незабутніх вражень, яке 23 травня подарували весняним іменинникам юні таланти Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату. У цей день не тільки природа ожила, а й міфологічні мешканці стали привітними й добрими, адже завітали на одне з найпрекрасніших свят – День весняного іменинника. 

З перших хвилин присутні поринули в незвичайну та таємничу атмосферу, де поруч із звичайними героями-людьми до дійства долучилися міфічні істоти, якими народна фантазія заселила ліси й води, поля й гори. Герої «Лісової пісні» Лесі Українки: Мавка, Перелесник, Русалки та інші дивовижні персонажі – разом із дітьми водили хороводи та пригадали народні звичаї й традиції нашого народу.

Усе дійство супроводжувалося пісенною та танцювальною феєрією. Завдяки проникливій грі акторів-любителів присутні перенеслися в чарівний світ неперевершеної природи та святкування Дня іменинника.

Отримувати подарунки та чути приємні слова в свій День народження – найприємніша річ у світі. Винуватців свята, як завжди, викликали на сцену, де їм вручили зелені віночки та солодощі. 

Щирі побажання на адресу маленьких іменинників звучали з уст директора школи Косовського А. І., який ніколи не втрачає можливості, щоб не привітати дітей та не залишити напам’ять світлину.

На завершення свята шкільна родина завітала в їдальню, де на всіх чекали іменний пиріг та солодощі.

Поділитись: