Меню

Толерантність врятує світ

Розміщено: Листопад 16, 2018 в 1:37 pm

NEWS

Тиждень толерантності п’ятикласники розпочали усним журналом «Що таке толерантність». Разом з класним керівником та вихователями діти з’ясували риси толерантної людини та склали абетку толерантності. Вирізавши долоньки з паперу, учні вписали ті риси толерантності, яких вони будуть дотримуватися. Для того, щоб їх краще запам’ятати, різнокольорові паперові долоньки були вклеєні в «Абетку толерантності».

П’ятикласники були активними і під час пошуку смайликів. Діти створили таблицю добрих справ, де, замальовуючи сердечка, вказували ті справи, які вже виконали.

Школярі взяли участь в акції «Обніми безкоштовно», «Компліменти кожному», у конкурсі малюнків «Толерантність врятує світ».

На годині спілкування «Що таке дружба» учні створили дерево толерантності, яке буде нагадувати їм про необхідні для людини риси характеру, щоб мати друзів.

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень пройшов цікаво та змістовно. У всіх панував піднесений настрій.

Поділитись: