Меню

Тренінг для батьків «Вчимося розуміти своїх дітей»

Розміщено: Грудень 4, 2018 в 10:16 am

NEWS

У рамках впровадження концепції «Нова українська школа» педагогічний колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» продовжує активно співпрацювати з батьками учнів (обговорювати типові проблеми в трикутнику «учні-батьки-школа».

3 грудня 2018 року відбулася незвичайна зустріч батьків учнів 7-8 класів із завідувачем відділом практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Н. О. Маковкіною та практичним психологом школи О. М. Глобець. Захід пройшов у формі тренінгу «Вчимося розуміти свою дитину», адже велика роль у вихованні майбутньої дорослої людини відведена саме сім’ї.

Добре розуміючи, що головне завдання сімейного виховання полягає в тому, щоб допомогти дитині стати компетентною людиною, яка застосовує конструктивні засоби для формування почуття власної гідності і досягнення певного положення в суспільстві, батьки з перших хвилин активно включилися у процес обговорення і були безпосередніми учасниками всіх завдань, які дали можливість краще пізнати дітей і себе. Зокрема, присутні, працюючи в групах, отримали інформацію про стилі виховання, визначили можливі наслідки застосування їх на дітях, створили ексклюзивні колажі «Наші діти» та презентували їх іншим.

Наприкінці батьки прослухали притчу «Крамника можливостей» та висловили захоплення і задоволення таким видом співпраці як тренінг.

Поділитись: