Меню

Цікаві заходи від друзів-волонтерів

Розміщено: Січень 27, 2019 в 6:15 am

NEWS

Як приємно, коли є друзі! Особливо, коли вони приїжджають з дружньою допомогою, тим паче, якщо вони хочуть застерегти від небезпеки.

З метою привернення уваги підлітків до питання насилля засобами Інтернет і пошуку виходу із небезпечних ситуацій 27 січня 2019 друзями-волонтерами з благодійної організації «detdom.info» для учнів 8-11класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату був проведений тренінг «Кібербулінг».

Під час заходу використовувалися різноманітні вправи, розігрувалися життєві ситуації, які дали змогу школярам навчитися бачити проблему більш точно, визначити для себе наслідки насильницької поведінки для жертви та агресора, розробити свої «добрі» способи боротьби з насильством у суспільстві, осмислити, чому це відбувається, і просто провести час із користю.

Безумовно, дітлахи люблять повітряні кульки. Це прекрасний подарунок з будь-якого приводу і без нього, а також відмінний спосіб прикрасити свято. Тому учні 3-7 класів відвідали майстер-класи з виготовлення саморобок у техніці оригамі та різноманітних предметів із повітряних кульок. Під час роботи діти зарядилися позитивною енергією та створили яскраві кумедні іграшки.

Поділитись: