Меню

Творчий простір школярів

Розміщено: Червень 11, 2021 в 4:56 am

NEWS

Шкільна пора залишить чудові спогади у дитячих серцях про кращі роки життя. Але це буде не скоро, а зараз учні просто насолоджуються шкільною дружбою і вчаться бути справжніми, красивими душею, гідними людьми. 

Добігає до завершення навчальний рік, який, справді, був непростим, але завдяки старанню та сумлінню дружного колективу Володарської спеціалізованої школи-інтернату вдалося гідно витримати всі випробування. Щира підтримка товаришів, тепле слово, лагідна усмішка завжди були поруч.

Щоб не розгубити всі хороші справи, які протягом року були проведені в класі, учні разом із педагогами створили портфоліо. Це, дійсно, гарна задумка.

Підготувати звіт-портфоліо не просто: така діяльність потребує творчості, майстерності, бажання саморозвитку та самоствердження, аналізувати результати всього колективу та визначати перспективи тощо. На розгляд усієї громадськості на шкільній сторінці Facebook були представлені портфоліо: «Сонячне місто учнів 5 класу», «Дитинство – це, мабуть, найкраща пора в нашому житті» (6-Б клас), «Наші будні і свята» (7 клас), «Час підбивати підсумки» (9 клас), «Наш неперевершений 10 клас», «Шкільне життя до фінішу добігло» (11 клас).

Шкільні роки – це воістину найцінніший час для кожного з нас.

Поділитись: