Меню

Твори добро, бо ти – людина

Розміщено: Вересень 23, 2019 в 6:14 am

NEWS

23 вересня їдальня Володарської спеціалізованої школи-інтернату на кілька годин перетворилася на осінній благодійний ярмарок: шум, гамір, різний товар, справжні гроші і, звичайно, море позитивних вражень. До нього долучилася вся шкільна родина, адже в планах – виручені кошти передати у військовий шпиталь. Учні вже відвідували наших військових і перейнялися їхніми болями й турботами. Це й спонукало організувати ще один ярмарок, під час якого панувала атмосфера єдності та спільного прагнення допомогти іншим. Закликом заходу стали слова «Твори добро, бо ти – людина».

Різноманітна смакота, приготовлена вдома, акуратно упакована, загорнута, розфасована, готова до вживання, сміливо розмістилася на столах. Справжні кулінарні шедеври своїм запахом та виглядом закликали присутніх.

Звичайно, найбільше продавалися солодощі, хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви – піца, бутерброди, канапки і навіть суші. Власноруч виготовлені прикраси й амулети також швидко знаходили своїх покупців.

І якщо експозиції від молодших школярів представляли батьки й педагоги, то старші діти брали ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій товар. Загалом, що тут казати, усе пройшло «на ура».

Про благодійність та хороші справи не прийнято повідомляти, але й не потрібно замовчувати, бо кожен з нас, виявляючи доброту та толерантність, закликає всіх бути небайдужими.

Щиро дякуємо всім, хто не залишився осторонь, а взяв активну участь у благодійному ярмарку, адже всі разом заробили 10228,50 гривень. Особлива подяка батькам, які не тільки допомагали своїм дітям готувати, але й презентувати і продавати.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978