Меню

Твоя безпека в твоїх руках

Розміщено: Жовтень 8, 2018 в 7:34 am

NEWS

У рамках двомісячника з вивчення правил безпеки життєдіяльності в комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулися цікаві та змістовні заходи. Зокрема, в 7 класі пройшла година спілкування з елементами рольової гри «Якщо ти пішохід, велосипедист, пасажир», під час якої діти детально ознайомилися з правилами вуличного руху, повторили правила поведінки у громадському транспорті.

Шестикласники з великим задоволенням стали учасниками конкурсної програми «Щоб раптом не потрапити в біду, азбуку дороги вивчимо до ладу». Діти ще раз пересвідчилися в думці, що збереження здоров’я та життя – це основне завдання всіх учасників дорожнього руху.

До вибухонебезпечних предметів у наші дні можна віднести будь-яку речовину або предмет, який здатний вибухати і заподіювати чимало біди тим, хто не уміє з ними поводитися. Саме про це наголошували учні 9 класу під час дискусії, про небезпечні знахідки та ознайомилися з порядком дій та правилами поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Для учнів 5 класу вихователями та класним керівником була організована зустріч з провідним інспектором Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області М. О. Першком. Інспектор розповів про правила поводження з електричними та газовими приладами, пічним опаленням, сприяв засвоєнню вмінь попередження пожеж, які є найбільш розповсюджені. Також п’ятикласники ознайомилися з правилами поводження з вибухонебезпечними предметами. Після розповіді обговорили нагальні питання, які їх зацікавили.

Як користуючись електромережами уникнути травматизму і зберегти своє життя? П’ятикласники шукали відповідь на це запитання, розв’язуючи ребуси, виконуючи практичні завдання та переглядаючи цікаву презентацію, яку підготували учні 10 класу. А на закінчення вони разом сформулювали правила безпечного поводження з електроприладами.

Самі ж десятикласники переглянули повчальний фільм про правила дорожнього руху та взяли активну участь у вікторині «Мій друг – дорожній рух».

Поділитись: