Меню

Твоє життя – твоє багатство

Розміщено: Грудень 6, 2019 в 7:19 am

NEWS

З метою підвищення інтересу до психології як науки, стимулювання творчої активності дітей та розвитку їх нахилів і талантів з 2 по 6 грудня у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся Тиждень соціально-психологічної служби. Він зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь освітній процес.

Практичним психологом Глобець О. М. та соціальним педагогом Гордієнко О. Є. були сплановані заходи, що охоплювали різні види діяльності: тренінгові заняття, зустрічі, анкетування, акції, виставки малюнків тощо. Кожен день плавно переходив у наступний. До подій тижня долучилися як діти, так і дорослі.

Надзвичайно важливою темою сьогодення для старшокласників є визначення життєвих цілей майбутнього професійного життя та формування вміння аналізувати й корегувати життєві плани, саме тому службою був проведений тренінг «Особливості стратегії розвитку ділової людини». Учні на певному рівні змогли дізнатися про перспективи та перешкоди, які трапляються на шляху до успіху фахівця будь-якої галузі.

З метою формування в молодіжному середовищі позитивного іміджу здорової людини, діагностування форми насильства та формування вміння діяти в екстремальних ситуаціях проведено тренінгове заняття «Ми проти насильства».

Питання охорони прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав, є одним з найважливіших. Законодавство України встановлює спеціальні умови для неповнолітніх громадян. Саме з метою обізнаності старшокласників у цьому питанні був організований круглий стіл на тему «Права неповнолітніх у трудових відносинах», який провела начальник відділу «Володарське бюро правової допомоги» Марценюк Л. А.

Учні 4-6 класів завітали до медіацентру на правові розваги. Під час правової лотереї діти активно обговорювали різні життєві ситуації та шляхи виходу з них.

Переглянувши мультимедійне судове засідання «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», школярі ще раз переконалися, що свої права необхідно знати і вміти їх правильно реалізовувати.

Насильство в сім’ї завдає шкоди всім її членам, зокрема призводить до розладів здоров’я, психіки, погіршення родинних відносин. У рамках акції «16 днів проти насильства» були проведені заняття з елементами тренінгу «Геть насильство над дітьми» та «Щаслива родина – без насильства».

Практичний психолог та соціальний педагог намагалися залучати якомога більше учнів до участі в усіх заходах. Тиждень став справжнім святом для душі, де всі учасники отримали корисну інформацію й позитивний настрій, протягом якого панували відвертість, взаємодопомога та взаєморозуміння.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978