Меню

Тиждень енергозбереження та енергоефективності

Розміщено: Листопад 22, 2019 в 9:26 am

NEWS

«Збережемо енергію – допоможемо родині, країні, планеті!», – під таким гаслом пройшов з 18 по 22 листопада в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат  ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»  тиждень енергозбереження та енергоефективності, з метою виховання в учнів ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів.

Протягом цього часу для школярів проводилися інформаційні хвилини, години спілкування, діти створювали малюнки на тему «Енергозбереження  в моїй оселі та школі». Учні переглядали відеоролики «Бережіть енергію! Не паліть гроші дарма!», «Збережемо тепло нашого будинку» та «Добре світло».

Під час круглого столу «Нові технології енергоефективності та енергозбереження», учні 8–11 класів вирішували проблеми енергозбереження в шкільному середовищі, змагалися в конкурсі знавців «Винаходи людства». Анкетування «Що ми знаємо про енергію та чи вміємо її економити» виявило рівень відповідального ставлення кожної дитини до енергоресурсів вдома та школі.

Для старшокласників була проведена лекція-презентація «Альтернативна енергетика», з якої діти дізналися про використання енергії вітру, сонця в період з давніх-давен до сьогодення.

Під час тижня учні зрозуміли, що навіть маленьке зусилля кожного рятує навколишнє середовище, та ще раз усвідомили – енергію треба споживати розумно.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978