Меню

У Клубі вихідного дня завжди весело та цікаво

Розміщено: Червень 7, 2021 в 6:36 am

NEWS

Важливе місце в житті здобувачів освіти займає сфера вільного часу. Раціональна організація дозвілля, естетичне і етичне виховання учнів Володарської спеціалізованої школи-інтернату є серед пріоритетних напрямів діяльності Клубу вихідного дня.

Дітям подобається щотижня проводити час у колі друзів та гостей. Вони з нетерпінням чекають на проведення майстер-класів, спортивних змагань, інтелектуальних двобоїв і, звісно, творчих майстерень від гостей – фахівців своєї справи. 

22 травня дітей навколо себе згуртувала неперевершений хореограф Viktoria Breus. Із захватом юні танцівники слухали її пояснення та повторювали вправні рухи. Це було майстерно, професійно, доступно, захоплююче. 

Дозвілля в школі проводять учні ще й з користю. У цю суботу, 5 червня, знову цікаво та змістовно пройшов день. Наші друзі, Ольга Лихолат та Олександра Ясинська, ознайомили школярів із секретами візажу та навчили надавати першу медичну допомогу, а Уляна, учениця Viktoria Breus, розбавила день запальною самбою та вальсом.

Безмежно вдячні вам за натхнення та творчий імпульс, енергетичний обмін. Бажаємо вам наснаги, добра і радості! Чекаємо на наступну зустріч.

 

Поділитись: