Меню

«У мові – чари барвінкові, аж сяють барви веселкові!»

Розміщено: Листопад 9, 2018 в 8:03 am

NEWS

Українська мова – це духовне багатство українського народу, скарбниця, в яку віками люди вкладають свої надбання. Це не гроші, не дорогоцінне каміння, а мелодійні слова, мудрі приказки й афоризми, влучні анекдоти, гострі прислів’я.

Щороку в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» проходить Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови. З 5 по 9 листопада відбулося багато різноманітних заходів. Ще на початку тижня яскраві учнівські стіннівки та малюнки милували око та вражали цікавим матеріалом.

Свою любов до українського слова, чарівної мови продемонстрували в мовних турнірах «Самоцвіти рідної мови» учні 5 класу та «Квітни, мово наша рідна!» учні 3-4 класів. Діти проявили свою кмітливість, ерудованість та жагу до знань. Не менш важливим було вміння школярів працювати в команді та «чути» один одного.

Довести, що українська мова не така вже й сумна, та підняти настрій і продовжити життя, взялися учні 6 та 10 класів. Під час літературної композиції «Перед сміхом ніщо не стоїть» школярі поринули в творчість Павла Глазового та прочитали його гуморески, які підсилювалися мультимедійними презентаціями.

Найбільш завзяті та активні школярі взяли участь у І етапі конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Діти мали можливість перевірити свої знання зі словотворення, правопису та пунктуації.

Найяскравішими заходами були, звичайно, веселі та пізнавальні лінгвістичні перерви «Я досконало знаю українську мову», що традиційно проводилися для любителів української мови.

Завершився тиждень на позитивній ноті: учні та педагоги долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Крила України».

Тож бажаємо всім не зупинятися на досягнутому, а ставити нові цілі та прагнути нових вершин!

 

Поділитись: