Меню

У наших дітей ніхто не забере свято!

Розміщено: Грудень 30, 2022 в 10:04 pm

NEWS

Ми живемо в час війни, вечори проводимо при свічках і під звуки повітряних тривог. А діти, замість іграшок, мріють про мирне небо й перемогу. Підтримати їхній моральний дух потрібно завжди. Хлопчики й дівчата, навіть у такий надскладний час, вірять у диво.

Сьогодні, 30 грудня, Київський обласний ліцей зустрічав неочікуваних гостей. На територію закладу завітали волонтери громадської організації «Рух Змін» спільно з бійцями полку спецпризначення «Сафарі» НПУ.

Діти є діти. Вони надзвичайно люблять увагу, спілкування й подарунки.  Крім солодощів, гості привезли фрукти, соки й необхідні речі. А головне – віддали дітям частинку свого серця, натомість отримали багато позитивних емоцій та заряд енергії для хороших справ на прийдешній рік.

Хлопчики й дівчатка радісно зустріли гостей, адже дізналися від них багато цікавого. У актовій залі військові влаштували «урок звитяги». Бійці полку «Сафарі» розповіли про особливості військової служби, і навіть дозволили потримати гвинтівку снайперську. А можливість власноруч перезарядити зброю чи приміряти 16-кілограмовий бронежилет і каску взагалі викликали в юнаків та дівчат захоплення.

На завершення зустрічі волонтери й військові подякували за теплий прийом, побажали всім якнайшвидшої перемоги та кожній дитині безтурботного і щасливого дитинства, міцного здоров’я, здійснення усіх найзаповітніших мрій та бажань.

У кожного свій фронт. Кожен робить те, що найкраще вміє. Проте ми чітко знаємо: допомагати армії, людям, один одному – це те, що врятує нашу країну.

Поділитись: