Меню

У рідному ліцеї цвітуть вишиванки

Розміщено: Травень 18, 2023 в 5:15 pm

NEWS

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Українська вишиванка та українська народна пісня – яскравий приклад і підтвердження цьому.

18 травня відзначають Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Колектив КЗ КОР «Київський обласний ліцей» приєднався до прекрасної традиції. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь ліцей замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що свято об’єднує і надихає на перемогу.

Цього ж дня ліцеїсти взяли участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці».

На уроці алгебри ліцеїсти 7-Б класу взяли участь у пізнавальному квесті «Математика у вишиванці», де поєднали цікаве з корисним: повторили вивчений матеріал та дізналися секрети вишиванки.

Нехай наше життя буде барвистим, як цей чудовий день! Дякуємо ЗСУ та ППО за можливість одягнути вишиванки!

Поділитись: