Меню

Учнівський хакатон «Розумне місто»

Розміщено: Грудень 11, 2019 в 7:16 am

NEWS

Як завжди, Тиждень інформатики не відбувається без шкільного учнівського хакатону. І ось 11 грудня 8 команд Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяли участь у мозковому штурмі «Учнівський хакатон», тема якого «Розумне місто». Програма хакатону була дуже насиченою. Вона передбачала пошук шляхів зацікавлення учнівської молоді у вивченні STEM- предметів та виборі STEM-професій, прийняття інноваційних рішень та роботу в командах.

На 7 годин 4 учасники від кожної команди повністю занурилися в програмування: використовували свої ІТ-знання, вправно користувалися технологіями та програмували робототехніку під керівництвом менторів.

У післяобідній час відбулася найцікавіша частина: школярі презентували роботи, над якими наполегливо працювали. Проєкти виявилися дуже різноплановими: різна тематика, різний рівень складності, різний вік учасників, але всіх об’єднала спільна мета – інтерес до програмування. Тож на розгляд журі та глядачів були представлені проєкти:

  • «Магія, доступна кожному» (сортування сміття) – 5-А клас;
  • «Розумна сигналізація» – 5-Б клас;
  • «Розумна пошта» – 6 клас;
  • «Розумний смітник» – 7 клас;
  • «Безпечний тротуар» – 8 клас;
  • «Безпечний перехід» – 9 клас;
  • «Розумне майбутнє» – 10 клас;
  • «Універсальний ключ» – 11 клас.

Після активних обговорень журі були названі команди-переможці. Перше місце посіла команда «До мети» (8 клас) з проєктом «Безпечний тротуар», адже, за словами учнів, безпека пішоходів понад усе.

Команда учнів 11 класу «КіберКтулху», яка представила свій винахід «Universal Key», зайняла друге місце.

Не менш почесне третє місце дісталося команді учнів 7 класу «Завтра разом», яка врахувала екологічну ситуацію й створила актуальний, як ніколи, проєкт «Розумний смітник».

Усі учасники хакатону отримали солодкі подарунками, неймовірні емоції, а командам-переможцям ще й вручили дипломи відповідних ступенів.

Варто наголосити, що всі, без винятку, представлені проєкти є актуальними й цікавими та будуть мати своє продовження і розвиток.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978