Меню

Українська мова – це модно і сучасно

Розміщено: Листопад 9, 2019 в 6:53 am

NEWS

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Щоб не згасла мова, діти поповнюють і з задоволенням перевіряють свій багаж знань. З 4 по 9 листопада у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбувся Тиждень української писемності та мови, у рамках якого організовано та проведено багато різних заходів – це і конкурси, і виставки, і просто змагання.

Розпочався тиждень із єдиної години спілкування «Українська державна мова – символ єднання та престижу української мови». Вона супроводжувалася вікторинами, іграми та презентаціями.

Учні мали змогу поринути у неозорі мовні глибини, доторкнутися серцем до рідного слова, відправившись у віртуальну мандрівку «Диво калинове – чари барвінкові», помірявшись інтелектуальними силами в мовознавчому двобої  «За Україну, за її мову», продемонструвавши свої знання в брейн-ринзі «Знавці української мови».

Особливу відповідальність школярі відчули під час написання диктанту єдності, який зачитував автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко, адже їм потрібно було застосувати знання з рідної мови на практиці.

А напередодні у закладі відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Його переможці представлятимуть заклад на ІІ (районному) етапі конкурсу.

Протягом тижня учні ще раз переконалися, що наша мова – це «мова єднання», порозуміння та взаємопідтримки.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978