Меню

Вдалий початок змагань «Роботрафік- 2019»

Розміщено: Січень 19, 2019 в 8:56 am

NEWS

 

19 січня в спеціаліз

ованій школі № 3 м. Київ з поглибленим вивченням ІТ відбувся регіональний етап змагань «Роботрафік-2019». На захід завітали 6 найсильніших команд, серед яких і «Volsi» КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Усі учасники успішно виконали завдання з 4 категорій: запрограмували машину-робота, яка їздила міською та швидкісною трасою із дотриманням Правил дорожнього руху, захистили проект, що стосувався підвищення безпеки на дорозі та склали тест із Правил дорожнього руху.

Команди: «CIM Labs» (коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету), «Re:creators та роботяги» (Скандинавської гімназії), «Robot-GO» (КЗПО «Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва»), «Technics» (спеціалізованої школи № 3 м. Київ) та «Volsi» (КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації») – намагалися якнайуспішніше пройти всі етапи. Учасники були активні, зацікавлені та творчі.

Але фортуна стала на бік команди «Volsi». Наші учні: Швидун Олександр (категорія «Автономний рух автомобіля по трасі»), Луценко Арсен (категорія «Захист презентацій») та Гулевата Тетяна (категорія «Правила дорожнього руху») – виклалися на всі сто відсотків і здобули заслужену перемогу. За що їм велика подяка.

Попереду в нашої команди всеукраїнські змагання. Тож бажаємо учасникам досягти найвищої переможної вершини.

Поділитись: