Меню

Великдень – величне і світле свято

Розміщено: Травень 5, 2021 в 8:45 pm

NEWS

Свято Великодня – це дрібні вогники свічок навколо церкви, гарно прибрані кошики з паскою, крашанками та іншими стравами великоднього столу, дзвінке і величне «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», яке своєю священною силою об’єднує усіх присутніх людей. 

Завітало велике свято й у Володарську спеціалізовану школу-інтернат. Наша шкільна родина теж готувалася до свята, як належить. У рамках проведення тематичних заходів з нагоди Пасхи відбувся челендж #великденькиївщині2021. У переддень свята діти разом із батьками пекли паски, готували писанки і крашанки. 

Педагоги провели майстер-клас з виготовлення великодніх крашанок-крапанок. От і наші та учні навчилися виготовляти ці чудові атрибути великодніх свят, доторкнувшись до таїнства багатогранної народотворчості. 

Щоб збагатитися духовно, учні створили невеликі плакати та малюнки. Не забули школярі й про своїх захисників. Листівка від учнів 7 класу зі словами вдячності та привітанням з Великоднем «поїхала» в зону бойових дій.

Також діти створили «писанкове дерево», на якому зібрали різнокольорові писанки, та виготовили великодні сувеніри.

Красиві відеоролики-привітання від учнів додали святковості та життєвої наснаги у скарбничку душі кожного.

Проведення таких заходів у школі виховує в дітей інтерес до історії та традицій української культури. Шанувати звичаї свого народу – це значить бути справжнім патріотом своєї країни.

Свято Пасхи минуло. Але той маленький вогник надії та любові, що загорівся у наших душах від гучного і величного «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», і досі палахкотить. А уста тихенько шепочуть у відповідь: «ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!»

Поділитись: