Меню

«Веселий ярмарок» для осінніх іменинників

Розміщено: Листопад 23, 2018 в 5:17 am

NEWS

 

Осінь у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» завжди багата не тільки на визначні події, золоті фарби, дрібні дощики, багаті творчі врожаї, а й на дні народження. У таку прекрасну пору, коли спадали на землю перші листочки, бабине літо кружляло в повітрі, приходили перші заморозки, відлітали у вирій птахи, народилися 49 гарних, чудових хлопчиків і дівчаток. 22 листопада ці чарівні іменинники були винуватцями свята, яке проводилося в актовій залі, оформленій на зразок ярмарку, на їхню честь.

З давніх-давен люди йшли на ярмарок, щоб щось продати, купити, себе показати й на інших подивитися, а головне – душею відпочити. Так було й на святковому дійстві, що розгорнулося на сцені. Наш герой Омелько завітав на ярмарок, щоб купити смаколиків для осінніх іменинників, але зачарований веселими танцями циганів залишився без грошей. Куми-українці не залишили його в біді. За допомогою жартівливих пісень, жвавих танців, цікавих конкурсів швидко наповнився Омельків гаманець, адже ярмарок – це завжди весела, тепла, дружня атмосфера.

Наш герой привіз для іменинників чимало солодощів, серед яких і святковий пиріг. Винуватці свята загадали своє найзаповітніше бажання і одним подихом повітря загасили свічки. Крім цього, хлопчики та дівчатка отримали привітання від директора школи та ще одного осіннього іменинника – духовного батька, благочинного Володарського благочиння митрофорного протоієрея Михаїла Рискіна.

День іменинника закінчився у шкільній їдальні солодким пригощанням від владики Даміана. Залишається чекати наступного року, який подарує ще один чудовий осінній день, ще одне маленьке свято.

Поділитись: