Меню

Відбулася підсумкова педрада

Розміщено: Червень 4, 2019 в 12:44 am

NEWS

Традиційно, на завершення навчального року 4 червня у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася педагогічна рада, на якій були підбиті підсумки роботи освітнього закладу за 2018/2019 н. р., виявлено позитивні та негативні результати освітньої діяльності. Тема педради спонукала весь колектив творчо підійти до своїх доповідей та виступів. На засіданні було розглянуто та обговорено низку важливих питань, а саме: моніторинг навчання учнів, звіт про результати освітньої діяльності школи, сучасний стан, актуальні питання та шляхи вдосконалення виховного процесу тощо.

Завдяки наполегливій праці, цілеспрямованій координації діяльності колективу досягаються певні успіхи в організації освітнього процесу. 

Виступаючі представили детальний аналіз роботи за всіма напрямками та накреслили плани на майбутнє.

Надзвичайно змістовними були коментарі директора школи Косовського А. І., який багато говорив про роль учителя у формуванні духовної культури учнів, про важливу роль учителя  в умовах Центру реабілітації.

Атмосфера педради була робочою та змістовною. Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання. Найкращі пропозиції були прийняті до уваги. 

Поділитись: