Меню

Відзнаки фестивалю-конкурсу мистецтв «УКРАЇНА ЄДИНА»

Розміщено: Квітень 26, 2021 в 7:57 pm

NEWS

Своїми талановитими вихованцями славиться  гурток «Креатив»,  що діє на базі Володарської спеціалізованої  школи-інтернату. На заняття діти беруть будь-який матеріал, який потрапляє до рук, і вирушають подорожувати. За допомогою фарб, різнокольорових ниток, паперу, пластиліну, поролону, тканини школярі фантазують, експериментують, досліджують світ, перетворюючи матеріал у прекрасні витвори мистецтва.

 З 22 по 25 квітня проходив Всеукраїнський багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «УКРАЇНА ЄДИНА», організатором якого є заслужена артистка України Оксана Стебельська. Вихованці гуртка «Креатив» взяли участь у цьому заході й продемонстрували свої таланти та досягнення.

Члени журі фестивалю-конкурсу, а це – відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі – достойно оцінили  роботи гуртківців: у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Титаренко Тетяна та в номінації «Образотворче мистецтво» Дорубайло Анюта зайняли почесне ІІІ місце. 

Щиро вітаємо вихованок гуртка і їхнього керівника Плешакову Н. Є. й бажаємо переможцям натхнення, фантазії та творчих досягнень.

Поділитись: