Меню

Віртуальний 3D тур Національним музеєм «Чорнобиль»

Розміщено: Квітень 26, 2021 в 9:17 am

NEWS

Чорнобильська катастрофа – це трагедія, яку слід розцінювати як останнє застереження людству, як останній й найпереконливіший заклик до ядерного роззброєння, спільної боротьби за екологічну чистоту планети, пріоритет загальнолюдських цінностей у розвитку світового співтовариства.

«Живі» відео та фото з місця події – найкращі переконання. Національний музей «Чорнобиль» –  це данина живим і спочилим героям, освітній центр, що дає важливі уроки, потрібні для виживання людства. За допомогою новітніх технологій музей відчинений для відвідувачів, незалежно від часу, обставин та місця перебування. 

Не виходячи зі свого дому, учні 8-11 класів переглянули цікаві  експозиції. У ході віртуальної екскурсії школярі змогли відтворити події 35-річної давнини. Унікальні експонати музею допомогли усвідомити масштаби чорнобильської аварії та змусили кожного замислитися про найболючіші проблеми сьогодення. Розкриті документи, карти з грифом «Таємно», фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу, історичні реліквії із Чорнобильської зони відчуження розповіли про екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою.

Також були проведені уроки пам’яті «Твій біль, Україно, – Чорнобиль» та заняття-візія, під час яких учні спробували змоделювати бачення території Чорнобильської зони через енергетичний, екологічний, науковий та туристичний «об’єктиви».

 

Поділитись: