Меню

Вітаємо переможців МАН!

Розміщено: Березень 2, 2023 в 9:55 pm

NEWS

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

5 юних науковців Київського обласного ліцею результативно завершили участь у обласному етапі конкурсу.

Орленко Анастасія, учениця 11 класу, зайняла І місце у відділенні мовознавство, секції іспанська мова з роботою на тему «Особливості функціонування англіцизмів у сфері краси в іспанській мові».

Естафету перемог підхопили Федорчук Назар, учень 11 класу, у відділенні мовознавство, секції українська мова з роботою «Лексико-семантичний аналіз молодіжного сленгу» та Чуйкова Софія, учениця 10 класу, з роботою «Вивчення стану фізичного здоров’я підлітків», виборовши почесне ІІ місце.

Гарні результати мають також Скрицький Гліб та Петрусян Анастасія.

Звичайно ж отримані результати є спільною працею ліцеїстів та їх наставників. Завдяки досвідченості та творчому підходу Ольги Василівни Гершуненко, Тетяни Анатоліївни Смілянської, Лесі Володимирівни Серпутько, Любові Анатоліївни Купріянчук, Олександра Сергійовича Руденка роботи юних науковців отримали високу оцінку.

Пишаємося нашими ліцеїстами, які впевнено прийшли до перемоги й стали прикладом незламності сили духу, не зважаючи на непростий час для нашої держави. Бажаємо успіхів та нових досягнень!

Поділитись: