Меню

Віват, досліднику, віват!

Розміщено: Червень 3, 2021 в 2:37 pm

NEWS

Свято її величності науки, талантів, вшанування переможців та їх педагогів, наукових керівників відбулося в МАН Київщини. Після насиченого 2020/2021 навчального року підбили підсумки. 

2 червня до яскравого фінального заходу спільноти Київського обласного територіального відділення МАН України «Віват, досліднику, віват!», який відбувся  в онлайн-режимі, приєдналася і учнівська молодь Володарської спеціалізованої школи-інтернату. 

Директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар привітала талановитих і наполегливих юних дослідників, їх педагогів – наукових керівників, подякувала всім, завдяки кому було досягнуто успіхів на конкурсах, змаганнях, конференціях. 

Школярі прослухали мотиваційні звернення успішних особистостей, випускників МАН, переглянули віншування переможців конкурсів, інтелектуальних змагань і турнірів, долучилися до вітання команди Київщини, яка взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, в складі якої була й учениця нашої школи Оксана Мартиненко.

Івент виявився настільки цікавим, що школярі ще довго обговорювали  й вибирали конкурси, олімпіади, теми наукових робіт та будували плани на майбутнє. 

Сподіваємося, що маленькі дослідники колись обов’язково стануть великими – дослідниками, науковцями, винахідниками. Але головне – стануть господарями свого життя і лідерами думок. І нехай щороку поповнюється новими інтелектуальними іменами, збагачується і розширюється творча, креативна, талановита Володарська родина.

Поділитись: