Меню

Вибрати свою професію ніколи не пізно

Розміщено: Жовтень 19, 2018 в 7:26 am

NEWS

19 жовтня, за сприяння районного центру зайнятості, у Володарському будинку культури відбувся ярмарок професій для учнівської молоді, мета якого – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

Відвідали ярмарок і учні 9 та 11 класів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

У ході заходу представники навчальних закладів Київщини, зокрема Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Київського індустріального коледжу, Київського ВПТУ будівництва та архітектури, Уманського державного педагогічного університету, провели презентацію своїх навчальних закладів. Були встановлені інформаційні стенди, а також усі охочі отримали брошури та буклети. Учасники ярмарку професій мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання.

 

Поділитись: