Меню

Як протидіяти булінгу?

Розміщено: Березень 26, 2019 в 8:51 am

NEWS

Протягом лютого та березня в КЗ КОР «Володарська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» діти продовжили спілкування на тему булінгу та шляхів його подолання. Було проведено багато різних видів роботи. Зокрема, учні 5 класу під час тренінгу «Стоп, боулінг!» змогли висловити своє бажання щодо звертань до них. Вправа «Яблуко» дала змогу наочно показати шкоду від некоректного поводження. Під час мозкового штурму «До кого звернутися у разі булінгу» учні дізналися про людей, які зможуть допомогти в разі цькування.

З учнями 7 класу було проведено годину спілкування «Протидія боулінгу в учнівському середовищі». У процесі обговорення школярі дійшли висновку: потрібно розрізняти поняття «добро» і «зло», розуміти, що все, що принижує людську гідність, є зло, а що звеличує, – добро.

З’ясувати суть поняття насильства, розвивати знання про відповідальність за свої вчинки, розвивати уміння брати приклад з хорошої поведінки людей, надати інформацію про те, як захистити свою гідність і свої права стало метою занять-тренінгів у 8 і 9 класах «Геть насильство над дітьми» та «Стоп, булінг».

«Протидія булінгу» – саме під такою назвою пройшло заняття з елементами тренінгу для старшокласників. Діти ділилися своїми думками з приводу причин поширення цього явища та надавали цікаві пропозиції щодо протидії булінгу в державі.

У початковій школі діти ще не займаються жорстоким булінгом, але вже можуть бути непривітними один до одного. Цікавим і змістовним видом попередження таких ситуацій стали перегляди повчальних мультфільмів. Після обговорення діти зробили висновок, що за непоказовою зовнішністю може ховатися яскрава особистість, і що кожен прагне, щоб його розуміли таким, яким він є.

Тема боулінгу не залишила байдужими учнів. Діти проаналізували все та дійшли висновку, що добра атмосфера в шкільній сім’ї буде тільки тоді, коли вони будуть ставитися один до одного з добротою та повагою.

Поділитись: