Меню

Ярмарок професій для випускників

Розміщено: Квітень 5, 2019 в 7:39 am

NEWS

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Навчитися орієнтуватися у світі професій, обрати професійне майбутнє школярам допомагає й служба зайнятості.

Так, 5 квітня учні 9 і 11 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяли участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій». Перед випускниками свої навчальні заклади презентували освітяни району та області. Крім вузів, були представлені й численні професійно-технічні освітні заклади, адже сьогодні саме робочих рук не вистачає на українському ринку праці. Усі представники закладів намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя, показати відеоролики, похвалитися здобутками й перемогами. Загалом на «Ярмарку професій» кожен випускник міг знайти собі фах до вподоби. Старшокласники цікавилися правилами вступу, професіями, які можна здобути, умовами праці та проживання, перспективами працевлаштування та кар’єрного росту.

На завершення зустрічі випускники отримали листівки, буклети та дізналися про можливості онлайн-тестування за допомогою діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа».

Сподіваємося, що завдяки тісній співпраці навчального закладу зі службою зайнятості, старшокласники отримали не тільки гарний настрій, а й актуальну та корисну інформацію.

 

Поділитись: