Меню

Яскрава подія в житті юних айтішників

Розміщено: Грудень 10, 2018 в 12:50 pm

NEWS

3 грудня учні 11 класу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» разом із вчителем інформатики взяли участь у тренінг-сесії «День у офісі Cisco», що відбулася на базі офісу Мережевої акаемії Cisco в Україні.

Юних дослідників ІТ-технологій привітав регіональний менеджер Cisco в Україні Сергій Мартинчук та окреслив можливості професійної самореалізації в сучасному ІТ-просторі.

Про захист у кіберпросторі та напрямки співпраці з НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» розповів керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки Академії Cisco в НТУУ «КПІ» В. П. Полторак.

Сесія телепрезенс з Глобальним центром підтримки у Кракові визвала найбільше зацікавлення та жваве обговорення учасників заходу з інженером підтримки клієнтів Богданом Головком, який також наголосив на актуальних тенденціях у ІТ-світі.

Сподіваємося, що ця зустріч стане прекрасним мотивом для саморозвитку старшокласників, яким показали перспективу цілеспрямованого навчання.

 

Поділитись: