Меню

Єднаймо душі словом Кобзаря

Розміщено: Березень 7, 2023 в 8:42 pm

NEWS

Україна – це особистості, які формують обличчя її історії. Щороку, згадуючи Великого Кобзаря, читаючи пророчі стрічки з його віршів, ми вшановуємо пам’ять поета, який заклав міцний фундамент для розбудови демократичної та високоосвіченої української держави.

У Київському обласному ліцеї пройшли тематичні заходи, приурочені Шевченківським дням. Дев’ятикласники під час години спілкування презентували роботу «Нас єднає Тарасове слово».

Шевченко є образом незламного борця за свободу українського народу і є прикладом для кожного громадянина України. Із нагоди 209-ї річниці з дня його народження в бібліотеці ліцею для семикласників пройшла бібліогра «Пізнавальна Шевченкіана». Захід пройшов активно й весело, протягом всієї гри спостерігалося азартне напруження учасників інтелектуального змагання.

Також задля вшанування пам’яті Тараса Шевченка в медіацентрі розгорнуто книжкову виставку «Єднаймо душі словом Кобзаря». Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях геніального українця, його спадок, як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Шевченкове слово завжди живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне та міцне. Перечитуймо, повертаймося до Кобзаря – і нам відкриється багато чого! Можливо, ціла вічність! Ліцеїсти 11 класу створили відеоролики, у яких звучало віще слово Т. Г. Шевченка.

До дня народження великого сина України в 8-Б класі пройшла літературна вікторина «Вічне слово Кобзаря», а в 10 класі інтелектуальна гра «Шевченко питає».

Під час заходів учнівська молодь  вкотре переконалися, що мистецька спадщина Тараса Григоровича – неповторне явище в історії світової культури. Змінюються часи, але Шевченко завжди залишатиметься душею української нації й сповнюватиме людські серця любов’ю до рідного слова і рідної землі.

Поділитись: