Меню

Її величність – Рідна мова

Розміщено: Лютий 22, 2021 в 9:15 am

NEWS

 Вишукана в розмові інтелектуалів, строга і регламентована в діловодстві, легка і гнучка в бесіді друзів,  образно багата,  лексично наповнена в літературних творах, дотепна, іскриста.

  До Міжнародного дня рідної мови, який світова спільнота відзначає 21 лютого,  у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулися заходи. Зокрема, з учнями 6-Б класу була проведена вікторина «Океанами рідної мови». Школярі вкотре переконалися, що мова – це безцінний дар.

У шкільному медіацентрі зібралися шанувальники української мови, щоб ще раз згадати історію святкування та позмагатися у чесному поєдинку.

Об’єднавшись у команди «Мовознавці» та «Дивосвіт», діти демонстрували свої знання та щиру любов до рідної мови на умовних станціях: «Розминка», «Дуель», «Перекладач», «Народ скаже, як зав’яже», «Редактор», «Ілюстратори» тощо. Цікаво, весело та завзято долали учні нелегкі випробування, за що отримали грамоти та солодкі призи. А головне – діти  зрозуміли, що любити, шанувати, плекати рідну мову – святий обов’язок кожного з нас.

У  8 класі відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніші». Дівчата змагалися проти хлопців. Кожна команда намагалася довести, що вона все знає. Варто зазначити, що запитання були не з легких, що цілком у дусі інтелектуальних ігор, але учні на достатньому рівні продемонстрували неабиякі знання, інтелект і кмітливість. 

Тож плекаймо чудовий сад української мови, донесений до нас із глибини віків!

Поділитись: