Меню

Юні біологи удосконалюють знання зі світу рослин

Розміщено: Жовтень 20, 2018 в 7:28 am

NEWS

18 жовтня учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяли участь в обласній науковій школі Малої академії наук на тему «Актуальні проблеми та сучасні тенденції досліджень у галузі біології». Семінар відбувся  на базі Ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

Перед присутніми виступили наукові співробітники Національного ботанічного саду з інформацією про історію створення саду, про напрями діяльності наукових відділів і лабораторій.

Юні біологи на власні очі побачили буяння рослин на колекційних і експозиційних ділянках. Цікавою була й екскурсії до оранжерейного комплексу, гордістю якого є екзотичні орхідеї та сукуленти. Діти змогли побачити рослини різних кліматичних поясів, почути захоплюючі розповіді про умови їх існування, значення та використання, історію походження назв.

Перевагою профільної наукової школи була можливість юних шанувальників природи поспілкуватися з науковцями, отримати консультації щодо проблем індукції та акліматизації рослин, фітодизайну.

Море позитивних вражень та бажання досліджувати неперевершений світ рослин залишилися в юних науковців після участі в семінарі обласної профільної наукової школи.

Поділитись: