Меню

За двома пирогами

Розміщено: Вересень 26, 2019 в 10:41 am

NEWS

Уже неодноразово педагоги КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» пересвідчися, що нова українська школа дає можливості розкрити та розвинути здібності й таланти кожного учня. А їх у школі вистачає. І ось 26 вересня дитячі таланти розквітли з новою силою.

Комедійна п’єса М. Старицького «За двома зайцями» уже багато років не втрачає свого глядача. А на святі «День літнього іменинника» вона зазвучала по-новому. Аби вразити та здивувати публіку, сценаристи та юні актори пішли на рішучі кроки: текст п’єси осучаснили й підпорядкували відповідно до свята.

Головний герой Голохвастов вирішив одночасно побувати на двох Днях народження. Спроба Свирида Петровича погнатися за двома зайцями, тобто скуштувати відразу двох пирогів, розсмішила присутніх до сліз. Хто ж просив брехуна Голохвостого так зухвало поводити себе в гостях та ще й говорити різні неприємні слова на господарів? За це й прийшла йому розплата. Проте така витівка Свирида Голохвастова не зіпсувала настрій іменинникам. Діти отримала гарний урок етикету.

Несподівана, креативна постановка всім відомої комедії не залишила нікого байдужим: ні іменинників, ні їх гостей – та подарувала море позитивних вражень.

Завершився День іменинника в шкільній їдальні, де дружна родина ще раз привітала літніх іменинників та розділила радість свята за солодким столом, який підготували Владика Даміан та прихожани Свято-Введенського чоловічого монастиря.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978