Меню

Занурення у світ безпеки: відкриття нового простору в ліцеї

Розміщено: Травень 12, 2023 в 8:56 pm

NEWS

Із метою навчання юних українців правилам безпеки рятувальники, працівники Національної поліції та медичні працівники постійно проводять пізнавальні заходи в закладах освіти. А якщо ще й проводити такі уроки в спеціальних класах, що наповнені стендами та макетами, то результат буде врази кращим, адже діти запам’ятовують інформацію добре, коли їм цікаво.

Тому 12 травня в Київському обласному ліцеї відкрито безпековий простір, де діти мають змогу отримати знання з безпеки.Надзвичайно насичено та емоційно відбувся в ньому перший урок. На занятті з безпеки спеціалісти ДСНС ознайомили ліцеїстів із правилами пожежної безпеки, піротехнік розповів дітям про вибухонебезпечні предмети та мінну безпеку, представники медичної служби – про правила надання домедичної допомоги, правила дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів нагадали дітям представники ювенальної провенції. А ще ліцеїсти змогли спробувати себе в ролі рятувальника та поліцейського.

А потім була зустріч із кінологами та їхніми чотирилапими вихованцями. Собаки показали вміння виконувати команди на відстані, шукати небезпечні предмети та затримувати злочинця.

Після яскравого дійства – світлина на згадку!

Поділитись: