Меню

Засідання педагогічної ради «Про організоване закінчення навчального року»

Розміщено: Квітень 22, 2021 в 9:12 am

NEWS

22 квітня 2021 року в КЗ КОР «Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулося чергове засідання педагогічної ради «Про організоване закінчення 2020/2021 навчального року» в режимі онлайн з використанням комунікаційного програмного забезпечення Zoom. На педраді освітяни обговорили стан виконання програм і навчальних планів та організоване закінчення навчального року. 

Директор школи Косовський А. І. акцентував увагу вчителів на тому, що робота колективу закладу триває в умовах ведення обмежувальних карантинних заходів, у зв’язку з різким спалахом захворюваності на COVID-19. Освітня діяльність здійснюється дистанційно, що є незвичним для усієї освітньої спільноти. Але педагогічні працівники знайшли оптимальні шляхи організації освітнього процесу під час карантину (через SMLS, Вайбер, Месенджер, ZOOM)

Щодо оптимізації навчального процесу для учнів 11 класу в травні 2021 року, затвердження гнучкого графіка для належного забезпечення заповнення шкільної документації та проведення навчальної практики виступила заступник директора з навчальної роботи Некраш Т. В. 

Особливості виховної роботи в умовах дистанційного навчання були висвітлені у виступі заступника директора Серпутько Л. В. В обговоренні доповіді взяли участь класні керівники 5-11 класів.

На засіданні велику увагу приділили питанню налагодження партнерських стосунків між школою та сім’єю. Зокрема, директор школи наголосив, що єдність зусиль родини і школи зможуть виховати високоморальну, соціально-активну особистість, які є дуже важливими елементами життєвої компетентності кожної сучасної людини. 

Ішлося на педраді й про офіційний сайт Володарської спеціалізованої школи. Про оновлення та підвищення якості контенту офіційного сайту школи як засобу просування сайту в мережі Інтернет доповідали Назаренко М. В. та вчитель інформатики Петровський С. А. На засіданні обговорили також можливість покращення дизайну сайту, його зручність у користуванні, створення мобільного додатку, а також інші робочі питання.

На завершення педагоги одноголосно підтримали проєкт рішення педагогічної ради в цілому.

Поділитись: