Меню

Засідання педради в новому медіа-центрі

Розміщено: Січень 11, 2019 в 8:05 am

NEWS

Відкриття культурно-освітнього медіа-центру на базі Володарської спеціалізованої школи-інтернату стало приємною подією, на яку з нетерпінням усі чекали. Адже це вирішує проблему комфортного, оснащеного сучасною технікою простору. Як учні, так і педагоги мають змогу скористатися тут Wi-Fi або провести час за книгою. І водночас у створеному приміщенні можуть відбуватися лекції, майстер-класи, творчі зустрічі тощо.

І найперше, 4 січня вирішили в новому медіа-центрі провести засідання педагогічної ради «Розвиток творчої особистості учня. Науково-дослідницька робота з обдарованими дітьми. Теорія і практика». Розпочали захід учителі інформатики, які ознайомили присутніх із можливостями сучасної техніки та роботою на ній.

Продовжили засідання директор школи А. І. Косовський та заступник директора з навчальної роботи Т. В. Некраш. Доповідачі підбили підсумки навчання за першу половину навчального року та звернули увагу на шляхи вдосконалення освітнього процесу. Проаналізувавши стан успішності дітей по окремих класах, адміністрація дійшла висновку, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня.

Про виконання плану роботи школи за І півріччя 2018-2019 н. р. доповіла голова предметної комісії вихователів школи.

На засіданні педради були також обговорені питання: «Розвиток інтелектуального потенціалу учнів початкової школи», «Формування науково-дослідницьких інтересів учнів на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін», «Природничо-математичні дисципліни – платформа STEM-освіти».

Про теоретичні та практичні засади розвитку творчої особистості говорили вчителі-предметники .

Власним досвідом, як розвивати уміння та навички самостійної роботи вихованців під час самопідготовки, поділилися вихователі школи.

Під час засідання педагоги проаналізували актуальність освітньої системи школи та надали пропозиції щодо внесення змін відповідно до НУШ, які були затверджені педагогічною радою.

Поділитись: