Меню

Зазирнімо в обличчя Землі

Розміщено: Квітень 22, 2021 в 9:17 am

NEWS

Людина – підкоряє природу! Її високі гори, безмежні ліси, безкраї моря, глибокі річки. І все, чого торкнулася її безжальна рука, куди ступила її нога, просить допомоги, благає порятунку. Кожен з нас має пам’ятати, що людина – частина природи. 

22 квітня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день Землі. У цей день проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища.

Учні та педагоги Володарської спеціалізованої школи-інтернату не залишилися осторонь екологічних та техногенних проблем, через які страждає наша планета. Щоб висловити свою точку зору та погляди на майбутнє, були проведені екологічні години «Збережемо нашу Землю» та акція «Як Маленький принц, прибери планету». Вихованці нашого закладу в онлайн форматі взяли участь у екомандрівці «Земля – наш спільний дім» (5-6 класи) та вікторині «Зазирнімо в обличчя Землі» (7-8 класи). 

У екомандрівці беззаперечну перемогу отримала Мартинюк Кіра, набравши максимальну кількість балів. Друге місце розділили Дмитренко Вероніка та Грищенко Катерина, третє місце здобула Гладка Анна.

Серед учнів 7-8 класів перше місце посіла Миронюк Дарина, друге місце – у Драчук Катерини, і третє місце розділили Буянівська Діана та Луценко Арсен.

Усі ми мріємо, щоб наша Земля була зеленою від лісів, блакитною від морів, світлою від дитячих усмішок. Учні 8 класу представили фотовернісаж «Який мальовничий наш край». У фотооб’єктиви потрапили найкрасивіші куточки Київщини. 

Представники шкільного учнівського самоврядування записали екоманіфест «Земля в небезпеці», за допомогою якого закликали людство переглянути своє ставлення до природи та перестати забруднювати її, бо це може призвести до страшної трагедії. 

Із кожної світлини, кожного відеоролика, кожного малюнка звучали заклики про збереження природи, адже знищуючи її – знищуємо самих себе!

Поділитись: