Меню

Здоровим бути здорово

Розміщено: Травень 24, 2019 в 3:06 pm

NEWS

Тепла сонячна погода, свіжий зелений ліс, піднесений настрій, командний дух – ось та атмосфера, в яку поринув 24 травня увесь колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». У закладі є гарна традиція: щороку проводити День здоров’я для всієї дружної шкільної родини. Це гарна можливість зібратися разом у атмосфері спортивно-туристичного свята й показати всім свої уміння.

На захід завітали директор департаменту освіти і науки КОДА Рогова В. Б. й батьки учнів, які вперше були активними учасниками змагань. Віра Борисівна привітала колектив школи із Днем здоров’я та зазначила, що «здоров’я – це дар, який треба шанувати, не витрачати, а примножувати». На завершення побажала всім присутнім міцного здоров’я та перемог не лише в спорті, а й у житті.

Свято розпочалося з евакуації дітей, показового виступу працівників 6-ДПРЧ смт Володарка та урочистого відкриття. У виконанні учнів та працівників закладу традиційно пролунав Державний Гімн України. Головний суддя змагань ознайомив усіх учасників із програмою Дня здоров’я. Види змагань були вміло підібрані, тому увесь день був насиченим, результативним та цікавим. Усі із задоволенням стріляли в тиру, грали в шашки, футбол, кидали баскетбольний м’яч у ціль, змагалися в медичній та спортивній естафетах. Щоб отримати жадану перемогу, учасникам довелося стрибати в довжину, грати в гру «Фортеця» й, звісно, брати участь в усіма улюбленому туристичному змаганні «Жерді «Бум».

Весь захід проходив на фоні музичного супроводу для кращого емоційного настрою й урочистості.

А який же День здоров’я без нагородження? На загальношкільній лінійці було оголошено результати змагань та вручено грамоти й солодкі призи.

Свято здоров’я, краси та дружби завершилося на позитивній ноті. Трохи стомлені, але з веселими жартами усі разом смакували козацьку кашу і рум’яний шашлик, приготовлений учнями під керівництвом педагогів та інших працівників закладу. Усміхнені учасники Дня здоров’я, пригадуючи ще свіжі події, відчували себе частиною великої і славної родини під іменем «Володарська спеціалізована школа-інтернат».

Поділитись: