Меню

Життя – найбільша цінність. Бережіть його

Розміщено: Травень 11, 2019 в 8:45 am

NEWS

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти в тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

У рамках місячника безпеки дорожнього руху в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» на годинах спілкування класні керівники та вихователі за допомогою лекцій та відеоматеріалів нагадали учням про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах. Тематичним планом були передбачені теми, що висвітлюють основні правила поведінки. У доступній формі діти повторити правила вуличного руху та пригадали дорожні знаки.

З учнями 8 класу була проведена вікторина «Безпека на дорозі». Школярі пригадали місця безпечного переходу проїзної частини дороги, дорожні знаки та правила безпечної поведінки.

У 5 класі відбувся урок-гра «Вчи і поважай правила дорожнього руху». Це була цікава подорож по країні дорожніх правил та знаків. Учні, об’єднавшись у групи, виконували завдання конкурсів, відповідали на запитання вікторин, розв’язували задачі, використовуючи знання правил дорожнього руху.

Під час уроків предмета «Основи здоровя» проходили інформаційні хвилинки «Вивчення правил безпеки життєдіяльності» та «Перша медична допомога».

В ігровій формі повторили молодші школярі правила дорожнього руху, учителі нагадали їм про небезпеку порушення цих правил та відповіли на запитання дітей.

Загалом протягом місяця проводилося багато й інших заходів у формі турнірів, змагань, конкурсів тощо, де учні не тільки дізналися багато корисного, а й продемонстрували наскільки вони обізнані з правилами дорожнього руху.

Поділитись: