Меню

Знання і досвід – цінний скарб

Розміщено: Вересень 27, 2019 в 10:43 am

NEWS

Потреба кожної людини – розвиватися, пізнавати, удосконалюватися. Подорожуючи, відбувається розширення кругозору, щоб порівняти умови та життя в різних країнах та регіонах світу. А для мандрівок потрібна певна підготовка.

Упродовж тижня на подвір’ї Володарської спеціалізованої школи-інтернату: на перервах і після уроків, у вільний час, у вихідні – пройшли заходи, приурочені до Міжнародного дня туриста. Діти висловили власні враження від подорожей, створивши малюнки на асфальті та вітраж «Я люблю туризм».

Учні 8-10 класів виявили бажання бути інструкторами. Вони підготували за окремими темами інформацію, яка потрібна в подорожах. Учні-туристи долучали школярів усіх класів до вікторин про правила поводження в природі, безпеку в туристичному поході та мандрівках. Старші учні навчали молодших орієнтуватися за сонцем, зорями, компасом, місцевими ознаками. Усі, хто бажав, навчилися створювати схеми маршруту руху, план місцевості, збирати рюкзак та ставити намет.

Погода завжди супроводжує туристів, іноді вносить корективи, змінюючи терміни подорожей. Так було і в День туриста: благодатний дощик окропив простори Володарщини, але не зіпсував настрій. Діти продовжили «навчати-навчаючись», адже, знання і досвід – цінний скарб.

Організували дні туриста вчителі географії, фізичної культури та захисту Вітчизни.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978