Меню

Знання складаються із дрібних крихт, щоденного досвіду

Розміщено: Квітень 14, 2021 в 8:07 am

NEWS

14 квітня на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка в онлайн-режимі відбулося засідання відкритої наукової школи «Сучасні методи дослідження стану навколишнього природного середовища». Учні 8-11 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату стали учасниками в наукових відділеннях екології та аграрних наук, хімії та біології. 

Цікава зустріч з науковцями, організована КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», допомогла юним дослідникам розвіяти популярні міфи за допомогою фактів. Зокрема, присутні дізналися, як зміна клімату та втручання людини впливає на екосистеми та біологічне різноманіття, ознайомилися з прикладом природоохоронних проєктів, над якими працюють студенти в національному природному парку «Пирятинський». 

Протягом двох годин спікери відкритої наукової школи: Безсмертна Олеся, асистент кафедри екології та зоології, кандидат біологічних наук, Подобайло Анатолій, доцент кафедри екології та зоології, кандидат біологічних наук та Карлащук Сергій, асистент кафедри екології та зоології, кандидат сільськогосподарських наук, – ознайомили учасників зустрічі з інструментами й застосунками, які можна використовувати для дослідження видового різноманіття, етапами розвитку природоохоронних об’єктів, зацікавили результатами дослідження у сфері екології людини.

Після онлайн-зустрічі з науковцями в юних дослідників з’явилося бажання більше дізнатися про навколишній світ.

Поділитись: