Меню

Золота медаль з Десятої Міжнародної виставки

Розміщено: Березень 15, 2019 в 10:38 am

NEWS

14 березня представники педагогічного колективу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» взяли участь у головній події року освітньої галузі України – Десятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що відбулася в Київському палаці дітей та юнацтва.

Перший день заходу приніс для вчителів безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень. Педагоги мали можливість ознайомитися з умовами навчання в закладах України і за кордоном, лабораторним обладнанням, приладами, програмним забезпеченням, освітніми проектами, взяти участь у майстер-класах та отримати відповіді на запитання щодо вступу до освітнього закладу.

Власний досвід інноваційної освітньої діяльності представила і Володарська спеціалізована школа-інтернат. Свої здобутки педагоги висвітлили на виставковому стенді «Освіта Київщини», який викликав великий інтерес у відвідувачів, адже напрацювання розкривали важливі напрями становлення Нової української школи.

Найбільш хвилюючим і незабутнім був кінець дня, коли відбулося урочисте нагородження конкурсу в тематичних номінаціях. Скарбничка школи поповнилася в цьому році на ще одну нагороду: заклад отримав диплом та золоту медаль у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів».

Вітаємо з високим визнанням. Нових звершень та нових досягнень вам, педагоги!

 

Поділитись: