Меню

Золота рибка та День осіннього іменинника

Розміщено: Листопад 22, 2019 в 9:16 am

NEWS

Морозний день 25 листопада гостинно зустрів у актовій залі Володарської спеціалізованої школи-інтернату тих, хто народився золотої пори року, та їхніх гостей на Дні осіннього іменинника.

Кому не хотілося б, щоб його бажання виконувалися миттєво. Звісно, без казкової магії в ці дні не обходиться, адже діти чекають не лише на подарунки, а й на незабутні враження.

Щоразу в День іменинника відбуваються справжні дива, які створюють для присутніх юні учасники шкільного театру.

І ось у цей осінній день казка «Золота рибка» на новий лад знову не залишила нікого байдужим.

Золота рибка, яку спіймав дід Пилип у річці Рось, виконувала всі забаганки примхливої баби Меланки: відправила її разом із гостями відпочивати на екзотичні острови, повернула додому та спекла пиріг для іменинників.

Протягом дійства герої казки дивували й радували гостей цікавими сценками, веселими піснями та запальними танцями.

З нагоди Дня іменинника винуватців свята привітав директор школи Косовський А. І., намісник Свято-Введенського чоловічого монастиря Владика Даміан, благочинний Тетіївського району митрофорний протоієрей Василій Волянюк та благочинний Володарського району митрофорний протоієрей Михаїл Рискін, які зичили винуватцям заходу міцного здоров’я, успіхів у навчанні, творчих злетів та Божої благодаті.

Свято викликало позитивні емоції в дітей, адже всі зрозуміли, що щастя полягає не в багатстві, а в хороших родинних стосунках та сімейному затишку.

На всіх присутніх у шкільній їдальні чекав солодкий стіл від Владики Даміана та прихожан Київського Свято-Введенського чоловічого монастиря.

https://www.facebook.com/platon.baronov/videos/1716953545101552/?epa=SEARCH_BOX

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978