Меню

Зустріч із поважними гостями

Розміщено: Грудень 16, 2022 в 7:10 pm

NEWS

Наперекір ворогу та сиренам ми навчаємося, будуємо плани на майбутнє й зустрічаємо поважних і  шановних гостей, адже ми українці – вільні, сильні, незламні!

16 грудня в Київський обласний ліцей завітали Віра Борисівна Рогова, заступниця Міністра освіти і науки України, Ярослава Іванівна Тростянська, т.в.о. директора департаменту освіти, Світлана Анатоліївна Минзар, директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді». Спочатку з вітальним словом звернулися до гостей діти, подякували за турботу, за те, що вони на своїх жіночих плечах тримають освітній фронт і побажали, щоб прийдешній рік приніс усім мир та щастя.

Віра Борисівна дякувала дітям за теплий прийом, вітала зі святами та привезла солодкі подарунки. А далі була робоча зустріч із педагогами: обговорили трансформацію Володарської спеціалізованої школи-інтернату в інноваційний багатопрофільний ліцей Київської області, як майданчик для творчого педагогічного досвіду та освітніх інновацій; поділилися планами на майбутнє.

Наостанок Віра Борисівна вручила хромбук кожному педагогічному працівнику в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Поділитись: