Меню

Зустріч з представниками поліції

Розміщено: Травень 15, 2019 в 9:10 am

NEWS

Профілактичні заходи повинні стати надійним провідником у дитячому, часом небезпечному, але цікавому житті. У Володарській спеціалізованій школі-інтернаті систематично проводяться заняття, присвячені питанням безпеки життєдіяльності.

Ще раз нагадати правила дорожнього руху ніколи не буває зайвим. Тому 15 травня  у рамках проведення Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху в освітньому закладі відбулася зустріч учнів з інспекторами ювенальної превенції Володарського відділення поліції.

Під час заходу інспектори розповіли учням про Правила дорожнього руху та вказали на сумну статистику травмування і смерті дітей на дорогах. Поліцейські наголосили на простих, але важливих моментах, які допоможуть зберегти життя і здоров’я на дорозі. Зустріч викликала в школярів неабиякий інтерес. Вони мали можливість поспілкуватися з фахівцями, розпитати про нюанси, які найбільше їх зацікавили.

За допомогою вікторини «Знай і виконуй!» та дорожніх знаків працівники поліції ознайомили з правами та обов’язками пішоходів, пасажирів та велосипедистів.

А як хвилююче було сісти за кермо поліцейського автомобіля й уявити себе шофером чи працівником патрульної служби!

На пішохідному переході діти практично відпрацювали, як правильно та безпечно перетинати проїзну частину, а також їм було акцентовано на неприпустимості ігор на дорозі.

Завершилася зустріч спільним флешмобом «Безпека дорожнього руху – це безпека життя». Діти отримали велике задоволення від пізнавального і цікавого спілкування з представниками поліції.

Поділитись: