Меню

Звіт директора перед громадськістю

Розміщено: Червень 22, 2021 в 11:24 am

NEWS

22 червня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті за підсумками 2020/2021 навчального року відбувся звіт директора школи перед громадськістю.

Чітко проаналізовано роботу педагогічного колективу щодо стану надання освітніх послуг здобувачам освіти. 

Директор доповів про здобутки школи, про виклики, які стоять перед педагогічним колективом і шляхи їх подолань, про перспективи розвитку школи. 

Під час звіту всі присутні змогли пригадати шкільні події та успішні проєкти, що відбувалися впродовж навчального року, а це – традиційні шкільні заходи і свята, заходи патріотичного спрямування, учнівське самоврядування, робота шкільних методичних об’єднань, співпраця з вищими навчальними закладами, різноманітні майстер-класи, тренінги, семінари, конференції для вчителів та учнів, міжнародна співпраця та співпраця з громадськими організаціями, віртуальні мандрівки, подорожі, екскурсії, робота з обдарованими учнями, досягнення та зміцнення матеріально-технічної бази школи.

Скільки б подій не відбулося, все ж головним залишається те, чого навчилися за рік, що зрозуміли, що змінили і чого досягли. Це наполеглива спільна праця наших педагогів, усіх учнів та їхніх батьків, а також інших працівників школи.

Присутні на зборах одноголосно визнали роботу директора школи за звітний рік задовільною.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978