Відкритий діалог: звіт директора перед громадськістю ліцею

Розміщено: Червень 12, 2026 в 5:10 pm

NEWS

12 червня у Київському обласному ліцеї відбувся звіт директора Анатолія Косовського за підсумками роботи закладу в 2025/2026 н. р.
Під час звіту було представлено результати діяльності ліцею за основними напрямами роботи: освітня діяльність, виховна робота, досягнення учнів і педагогів, участь у конкурсах, олімпіадах, проєктах, розвиток матеріально-технічної бази та перспективи подальшого розвитку закладу.
За результатами відкритого голосування учасники загальних зборів визнали роботу директора ліцею у 2025/2026 н. р. задовільною.
Щиро дякуємо колективу, учнівській молоді, батькам та всім партнерам ліцею за спільну працю, підтримку та вагомий внесок у розвиток нашого освітнього закладу.
Разом підбиваємо підсумки, аналізуємо досягнення та впевнено рухаємося до нових звершень!

Поділитись: [supsystic-social-sharing id="1"]